FuckupNights Ankara – Vol XXVIII

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Bülent Yergin

Ege Günlüğü AŞ Genel Müdür - Kurucu Ortak


Gıda ve restoran sektöründe, Ankara’nın ilklerini yarattı.

Bülent Yergin 21 yaşında kurduğu Tadım Pizza markasını 23 sene büyütüp, bir Holding’e sattı.İlk ulusal balık fast food zinciri MyFish markasını kurdu. Gıda ve restoran sektöründe, Ankara’nın ilklerini yarattı. 150 den fazla restoranın açılışında, ortak veya danışman olarak bulundu. Halen Ankara ve İstanbul ‘da faaliyet gösteren Ege Günlüğü restoranlarının yaratıcısı ve Genel Müdürü’dür. 

Çeşitli üniversite ve etkinliklerde; gıda da marka, franchising ve satış becerileri seminerleri ve sunumlarını gerçekleştirdi. UFRAD (Ulusal Franchising Derneği Yönetim kurulu) üyeliği, ATİD ( Anadolu Turizm İşletmeciliği Derneği Yönetim Kurulu) üyesi, ATO (Lokantacılar meslek komitesi başkanlığı) ve meclis üyeliği, AMPD ( Alış-veriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) üyeliği görevlerinde bulundu. Ankara’dan çıkmış gıda markalarına, franchising ve kiralama danışmanlığı vermektedir.

Yeliz Doğramacılar, 14 Mayıs 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1996 yılında rol aldığı Gurbetçiler dizisi ile yaşamış; Hayat Bilgisi, Hürrem Sultan, Muhteşem Yüzyıl, Görüş Günü Kadınları, Kaleiçi, Alanya Almanya, Koçum Benim, Savunma ve En Son Babalar Duyar dizilerinde rol almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Füsun karakterine hayat vermektedir.
Yeliz Doğramacılar’ın oynadığı filmler ve diziler:

2019 – Bir Zamanlar Çukurova (Füsun) (TV Dizisi)
2013 – Görüş Günü Kadınları (Bahar) (TV Dizisi)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2007 – Hicran Sokağı (Mine) (Sinema Filmi)
2007 – Ertelenmiş Hayatlar (TV Dizisi)
2005 – Almanya Almanya (Anetta) (TV Dizisi)
2005 – Kaleiçi (Aylin) (TV Dizisi)

2003 – Hayat Bilgisi (Didem) (TV Dizisi)
2003 – Hürrem Sultan (Şah Sultan) (TV Dizisi)
2003 – Koçum Benim (Yeliz) (TV Dizisi)
2002 – En Son Babalar Duyar (Mete’nin Sevgilisi) (TV Dizisi)
2001 – Savunma (Semra) (TV Dizisi)
1996 – Gurbetçiler (Eda) (TV Dizisi)

Yeliz Doğramacılar

Oyuncu


Fahir Öğünc ve Ege Kayacan

Modern Sabahlar


 

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır.

Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf