FuckupNights Ankara – Vol XXVI

Neler Olacak?

Her başarı hikayesinin, bir çok başarısızlığın sonucunda doğduğunu biliyor musunuz?

Fuckup Nights Ankara a 24 Eylül, salı günü, sezonun ilk etkinliğini gerçekleştirecek. Fuckup Nights Ankara sahnesi yine cesur, dürüst, filtresiz ve samimi konuşmalara şahit olacak.

IF Performance Hall’da gerçekleşecek etkinliğin konuşmacıları, müzisyen ve oyuncu Deniz Arcak ve teknik direktör Mesut Bakkal. Fuckup Nights Ankara Vol. 26’nın açık mikrofon bölümünde, dilerseniz siz de kendi başarısızlık deneyimlerinizi anlatabileceksiniz. Gecenin moderatörü her zamanki gibi Mehmet Auf.

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır.

Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf