FuckupNights Ankara – Vol XXV

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Melih Yetkin


15 yaşında Yükseliş Kolejinde çıktığı tiyatro sahnesinden bir daha inmemeye karar vererek 17 yaşında profesyonel oldu. 18 yaşında konservatuarı kazandı ancak seslendirme, tv dizisi ve radyo tiyatrosunu bırakması gerektiği söylenince ayrılmak zorunda kaldı.

30 yıldır profesyonel olarak sahnelerde olan ve Ankara Halk Tiyatrosu, Ankara Sanat Tiyatrosu gibi köklü özel tiyatrolarda oyuncu, yönetmen ve yönetici olarak görev alan Melih Yetkin halen Simurg Oyuncuları Tiyatrosu'nda genel sanat yönetmeni olarak çalışmaktadır.

Naci MURAT 1981 yılında Trabzon’a doğdu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen edebiyat fakültesi istatistik bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca eğitim alanında yarı zamanlı olarak çalışmaya başladı. Lisans eğitiminden sonra İstatistiksel veri analizi ve eğitim danışmanlığı üzerine ilk profesyonel ticari hayata adımını 2005 yılında attı.

2009 yılında Ondokuz Mayıs üniversitesinde öğretim görevlisi olarak göreve başlayan Murat 2013 yılında Öğretim üyesi olarak Mühendislik fakültesi endüstri mühendisliği bölümünde göreve başladı.

KOSGEB AR-GE inovasyon desteği ile birlikte Samsun Teknoparkta veri analizi üzerine yazılım geliştiren Murat ülke genelinde pek çok şirket ve akademisyene eğitim vermeye devam etmektedir.  İstatistik hayatın her alanında sloganıyla istatistik bilmeyen bir kişi kalmayana kadar çalışmalarıma devam edeceğim.

Naci Murat


Sercan Akdemir


Sercan Akdemir; 18 yıldır Uluslarası firmalarda yöneticilik yapmaktadır. Halen bir Amerikan Bilişim şirketinde Güney Avrupa Ülkelerinden sorumlu satış müdürüdür. Kurumsal hayatının yanısıra özel hayatında da Uluslarası Hitabet ve Liderlik klübünde aktif konuşmacıdır. Sercan Akdemir  Ulusal Hitabet Yarışması birincilik ve ikincilik dereceleri vardır.

Ayrıca sahnedeki beden dilini, diksiyon ve duygu yönetimini geliştirmek amacıyla 2009 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 1 yıllık tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Adler International'dan sertifikalı uluslararası akredite iş/yaşam koçudur.

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır.

Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf