FuckupNights Ankara – Vol XX

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Orhan Öztürk


1981 yılında Adana’da doğdu. Lisans eğitimini Dumlupınar Üniversitesi, İşletme Bölümü’nde ve Yüksek Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Ana Bilim Dalı’nda tamamladı. 2004 yılında Mali ve İdari İşler bünyesinde iş hayatına başladı, 2008 yılında İnsan Kaynakları Departmanı’ na geçiş yaptı. 2010 yılına kadar Nurol Holding bünyesindeki farklı şirketlerde görev aldıktan sonra özel sektörde çalışmalarına devam etti. Farklı girişimcilik deneyimleri oldu. 2017 yılında katıldığı Ante Grup Bilişim A.Ş. şirketinde Kurumsal Hizmetler Direktörlüğü göreviyle, 2018 yılında kurucu ortağı olduğu Ante İnsan Kaynakları A.Ş.’ nin Genel Müdürlüğü göreviyle ve Balıkadam Eğitim Merkezi’ nin ortağı olarak 3 farklı alanda çalışma hayatına devam etmektedir. ( Peryön Üyesi, Koleksiyoner ve Dalgıç )
1984 yılında İstanbul'da doğdu.
Fransa Paul Verlaine Üniversitesi Hukuk fakültesini terk etti. Fransızca çevirmenlik yapıyor. Çevirmenlikte kazancı yetersiz olduğu için 4 yıl önce E ticarete başladı. Bir Limited şirket kurdu ve halen uluslararası ticaret yapıyor.
Ayrıca İstanbul üniversitesinde Sosyoloji lisansı, American Metropolitan University' de Psikoloji lisansı öğrencisi. Nefes eğitmeni. Konuşmacı. Spor, hayatında çok önemli bi yerde. At binme,eskrim ve yoga ile uğraşıyor.

Neslihan Canıoğlu


Emir Hepoğlu


26 yılı aşkın süredir Turizm ve Otelcilik sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye, ABD ve KKTC’de bir çok dünya markası zincirde ve özel hastaneler gurubunda yönetici olarak görev yapmıştır. 2012 yılında yayılanan ‘’Cute Towels’’ ve 2016 yılında yayınlanan ‘’Otel Faresi’’ adlı iki kitabı bulunan HEPOĞLU turizm basınında farklı yayın organlarında köşe yazarlığı yapmaktadır. HEPOĞLU Motivasyon Atölyesi etkinlikleri vasıtası ile ülke genelinde hemen tüm sektörler için organizasyonlar düzenlemektedir.

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf